ŞİRKETLERE MEKTUP

Sayın yetkili:

BATI ANADOLU SAĞLIK GRUBU,yeni nesil sağlık organizasyonudur.Başta CENTRAL HOSPITAL olmak üzere
İzmir’in değişik semtlerindeki TIP MERKEZLERİ ve POLİKLİNİKLER ile; Özel Sigorta, Banka, ve SGK hastalarına nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.
Sağlık;sevgi ,bilgi ve güvenle kazanılır.Teknoloji hizmet kalitesini,güleryüz ise hasta memnuniyetini arttırır.Sizlere sunduğumuz sağlık hizmeti,uluslararası kalite değerlendirme kuruluşu olan URS tarafından her yıl denetlenmektedir.
BATI ANADOLU SAĞLIK GRUBU,devletimize ve milletimize karşı sorumluluğunun bilincindedir. .CENRTAL HOSPITAL,yurtiçi ve yurtdışı bilimsel tıp dergilerinde 2003-2006 yıllarında en fazla bilimsel yayın yapan özel hastanedir.Ege bölgesinde 2003-2006 yıllarında sağlıkta vergi rekortmeni olmuştur. Devletten ve milletten aldığını tekrar yatırıma dönüştürmektedir.Bünyesinde 650 kişiyi istihdam etmekte,yaklaşık 2000 kişiye iş alanı sağlamaktadır
BATI ANADOLU SAĞLIK GRUBU personelinin her biri birer halkla ilişkiler uzmanıdır. Hizmet verdiği hastasının gerçek patronu olduğunun bilincindedir.Tek Amacı;Koşulsuz hasta memnuniyetini sağlamaktır. Hastalarımız,ve personelimiz kendi çevrelerinde gönül elçilerimiz ve bizim temsilcilerimizdir.Çünkü biliyoruz ki;hastanemizden mutlu ayrılan her hasta bizi sevdiklerine tavsiye edecektir.İşte bu anlayış, GRUBUMUZ bünyesindeki sağlık kurumlarını halkımızın gözünde yükseklere taşımaktadır.
Türkiye’yi ve insanları çok seviyoruz.İyi olmak yetmez.Koşulsuz sevgiden evrensel bilgiye ulaşmak için çalışıyoruz. 
Tüm Özel ve Resmi Kurum hastalarına nitelikli ve kaliteli sağlık hizmetini 12 TL devlet katılım payo dışında hiçbir ek ücret almadan sunmayı amaçlamaktadır.Yakın bir gelecekte yürürlüğe girecek olan TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI ile herkes ek ücret ödemeden sağlık kurumundan yararlanabilir hale gelecektir.

Koşulsuz hasta memnuniyetini amaçlayan grubumuz ile şirketiniz.derneğiniz odanız,v.s.tüm sivil toplum örgütlerinin değerli çalışanları, Batı Anadolu Sağlık Grubu bünyesindeki herhangi bir sağlık kuruluşumuza müracaatları halinde kendilerini daha ayrıcalıklı hissedeceklerdir.Kurum yetkilileri aracılığıyla Grubumuzla ilişki kurulduğu takdirde halkla ilişkiler uzmanımız sizi yerinizde ziyaret edeceklerdir.

Sağlık olmadan mutluluk olmaz.Sağlıklı,mutlu ve bol kazançlı günler dileriz.


Gürbüz Holding Yönetim Kurulu Başkanı
Op.Dr.Özer GÜRBÜZ

GÜRBÜZ HOLDİNG